Szum o hazardzie skórnym: sekretny nawyk nastoletniej Wielkiej Brytanii — Strefa dla rodziców

Texas holdem Online games Web based Free of cost Poker organization Games
29 lipca 2021
Nasz pokonał bukmacherów, znając tajemnicę szans – klejnot – globalne … Pomysły
29 lipca 2021

Szum o hazardzie skórnym: sekretny nawyk nastoletniej Wielkiej Brytanii — Strefa dla rodziców

Szum o hazardzie skórnym: sekretny nawyk nastoletniej Wielkiej Brytanii — Strefa dla rodziców

O ile nie usłyszysz wiadomości, zanim się zaszkodzi lub gdy się łamie, rynki z pewnością już się dostosowały. Prawdziwą przewagą w zakładach na piłkę nożną są te, które starają się odkryć, aby sprawdzić pomiędzy liniami i odpowiednio przetłumaczyć najdrobniejsze szczegóły. W tym przewodniku najprawdopodobniej ujawnimy nasze specjalistyczne sugestie dotyczące zakładów na piłkę nożną pod każdym kątem, jaki możesz sobie wyobrazić.

Zawiera wiele przydatnych, a także praktycznych pomysłów, jednak może wymagać wielu recenzji, aby upewnić się, że każdy ze szczegółów rzeczywiście został zatopiony. Wadliwe działanie rynku tabelarycznego Wydaje się logiczne, aby zacząć od naprawdę podstaw: W tej sekcji, przyjrzymy się głównym rynkom piłkarskim, na których możesz polegać.

Jeśli znasz już rodzaje rynków, na których możesz polegać, możesz kliknąć ten link, aby przejść do następnej sekcji. Wynik meczu Zwany również wygraną-remis-wygraną, 1-x-2, a także moneyline, rynek „wyniku meczu” jest dość oczywisty: masz wybór dla każdej drużyny, aby wygrać ten kolor w ciągu 90 minut (plus czas przestoju), i opcja losowania.

Wygrana-remis-wygrana to najbardziej typowy zakład na rynku w całej piłce nożnej. Wynika to z faktu, że wybór zespołu, który Twoim zdaniem wygra grę wideo, zazwyczaj wymaga mniej przemyśleń niż na innych rynkach. Osoby często mogą dokonać prostego wyboru, kto z pewnością odniesie sukces w garniturze.

W tym przewodniku dotyczącym zakładów na piłkę nożną postaramy 22 bet casino się pomóc Ci wyeliminować te predyspozycje z Twojego umysłu. To z pewnością pomoże ci w dokonywaniu znacznie lepszych typów na każdym rynku, zwłaszcza 1-x-2. Podwójna szansa Przy znacznie mniejszych szansach niż na powyższym rynku, podwójna szansa pozwala na pokrycie dwóch z 3 wyników w piłkarskiej grze wideo.

Chociaż wygrasz na tym rynku bardzo często, ponieważ szansa na wynik jest wysoka, prawdopodobieństwo jest zmniejszone i zazwyczaj uwzględniają oni raczej duże znaczenie marży bukmachera, że ​​faktycznie poniesiesz stratę w czasie trwania. Z pewnością będziesz musiał odkryć kilka wyjątkowo mądrych wyborów, aby zapłacić na rynku podwójnych możliwości.

Dzieje się tak, ponieważ overround bukmachera jest zazwyczaj większy na tym rynku. Ten przegląd z pewnością ma na celu wzmocnienie idei „poszukiwania wartości”, tak aby stała się dla Ciebie drugą naturą podczas obstawiania. Nie ma wątpliwości, że jest to jeden z najbardziej krytycznych punktów, o których należy pamiętać podczas obstawiania, ale przyjrzymy się temu w dokładniejszych informacjach nieco później.

5 celów Na tym rynku z pewnością będziesz obstawiać, czy kolor będzie miał więcej niż 2,5 celów (tj. 3 lub nawet więcej, aby wygrać Twój zakład) lub czy będzie miał mniej niż 2,5 celów (absolutnie nie, jeden, lub 2 gole z pewnością wygrałyby Twój zakład). Opierając się na omawianych grupach, prawdopodobieństwa powyżej 2.

4 sekrety obstawiania koni jak zawodowiec – zakłady w USA mogą być zabawą dla każdego

2 (1/5) w przybliżeniu szczyt około 2,5 (6/4). Z pewnością odkryjesz te poważne szanse w meczach, w tym w grupach o wysokich wynikach, takich jak Barcelona czy Real Madryt, grając słabymi kibicami, lub w odwrotnej sytuacji możesz mieć dwie gry w defensywie o niskich wynikach, jedną dodatkową. Generalnie kursy na więcej niż 2.

8 (4/5). Ten rynek może być nieco mniej skomplikowany, aby odkryć wartość dla tych, którzy mają świetne wyczucie tego, jak z pewnością zostanie rozegrany mecz, nawet jeśli nie jesteś pewien, kto z pewnością odniesie sukces. Z pewnością odkryjesz również rynki, które zazwyczaj zapewniane są przed meczem dla 0,5, 1,5, 3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook